+38 073 025 73 07 (Lifecell)
+38 094 998 19 38
З 10:00-18:00Пн - Пт

FAQ

Скільки коштує "Дерево вітань"?

Стандартний набір коштує від 760 грн в залежності від обраної рами. До комплекту входить 2 фарби, додаткові можна замовити окремо (68 грн/шт.).

Вартість картини більшого розміру або в нестандартній рамі уточнюйте у менеджера за телефоном або електронною поштою.

Навіщо потрібно «Дерево вітань»?

По-перше, це просто гарно! Ми маємо на увазі готову картину, заповнену яскравими різнокольоровими відбитками пальців. Наші клієнти, які замовляли "Дерево вітань", наприклад, на день народження своєї компанії, потім прикрашали цією картиною приймальню в офісі. Дійсно, з рештою ви отримуєте стильний предмент інтер'єру. Пригадайте, може, ви вже бачили такий в чиємусь робочому кабінеті або в друзів вдома. 

По-друге, "Дерево вітань" - це весело! Всі гості вашого свята дякуватимуть вам за те, що дали їм можливість на хвилинку почутися дітьми, спробувати щось нове й незвичайне. 

І, зрештою, обираючи "Дерево вітань" замість стандартної гостьової книги, ви позбавите ваших друзів і близьких від необхідності вигадувати "що б такого написати". Слід кожного гостя на вашій святковій картині буде неповторним! Це буде єдиний в своєму роді пам'ятний подарунок! 

Що входить в набір?

Подарунковий набір "Дерево вітань" складається з: 

  • самої картини, надрукуваної на типографському папері щільністью 300 г/м²;
  • пробник (зменшене зображення формату А4, щоб гості зогли потренуватися і залишити на картині-оригіналі гарні відбитки);
  • стильна рама, пластикова або з багету "під дерево";
  • дві фарби (можна замовити додаткові кольори); 
  • ручка-лайнер;
  • вологі серветки.

Рама з зображеням загортається в папіросний папір і разом з фарбами й іншим приладдям пакується в міцну картонну коробку. 

Де залишати побажання?

Картина досить велика і місця на неї хоч відбавляй, це правда. Але якщо ви хочете зробити з неї гарний пам'ятний подарунок, свої побажання краще акуратно залишати поруч з відбитком пальця, або поверх нього.

А який розмір картини і скільки відбитків вона може вмістити?

Розмір стандартного "Дерева вітань" - 30х40 см. Це ідеальний варіант для більшості свят, оскільки на такій картині свої відбитки можуть залишити від 20 до 80 гостей. 

Ви можете замовити й картини більшого розміру для більш масштабного заходу, і тоді свої відбитки й побажання зможуть залишити вже від 100 гостей. 

Зауважте, що індивідуальні замовлення (картини більшого розміру або нестандартних розмірів) виконуються довже, а строки необхідно уточнювати у менеджера по телефону або e-mail. 

 

 

Яка фарба використовується для відбитків?

Це спеціальна фарба, розроблена для нанесення відбитків на декоративні вироби. Вона не токсична і не викликає алергії. Крім того, ця фарба не вигорає на сонці.

Скільки часу потрібує виготовлення «Дерева вітань»?

На виготовлення набору стандартного розміру необхідно в середньому 2-3 дні. Важливий момент: до виготовлення "Дерева вітань" ми приступаємо тільки після внесення передоплати. 

Індивідуальні замовлення (картини більшого розміру, з індивідуальною ілюстрацією або в нестандартних рамах) виконуються довше і строк необхідно уточнювати у менеджера по телефону або e-mail.

Ми виконуємо і термінові замовлення (з доставкою наступного дня). Якщо ви поспішаєте, ми можемо запропонувати вам набір "Дерево вітань" без персоналізації. 

 

Кому можна подарувати "Дерево вітань"?

Приводів для такого подарунку рівно мільйон і ось найпопулярніші з них: дні народження й весілля, хрещення й дитячі свята, ювілеї, презентації та корпоративні заходи. 

Виходячи з цього, подарувати "Дерево вітань" можна буквально кому завгодно. Ресторатори замовляють такі картини, щоб свої побажання залишали постійні клієнти. Співробітники дарять "Дерево вітань" своїм босам, а боси - партнерам. Молодята й ювіляри найчастіше роблять подарунок самим собі й замовляють "дерева", щоб зібрати вітання любих гостей.

 

Як отримати своє "Дерево вітань"?

Наш офис розташований в Одесі. В інші міста України доставка здійснюється кур'єрською службою "Нова пошта". На доставку набору йде одна-дві доби. Будь ласка, враховуйте це, коли плануєте своє замовлення. 

false