Цупкий папір тішью оптом – нові можливості для пакування! 

Новинка нашого асортименту – папіросний папір тішью високої щільності 28 г/м² – представлений у 16 найпопулярніших відтінках. 

Завдяки такій щільності в цю тішью можна пакувати більш важку продукцію, для якої, зазвичай, не підходить наша тонка тішью 18 г/м²: косметику, парфуми, взуття, аксесуари та будь-які коробочки та вироби, адже такий папір є більш стійким до гострих кутів. 

Також цупкий папір тішью ідеально підходить для виготовлення декорацій та застосування в рукоділлі – він краще тримає форму та менше рветься. Хрусткий аркуш тішью у якості наповнювача подарункових пакетів та коробок, або паковання квіткових композицій, або навіть карнавального костюму – можливості використання направді безмежні!  

В пакунках по 100 аркушів одного кольору, папір матовий з обох боків. Відео порівняння тішью різної щільності ви можете знайти на нашій сторінці в Instagram (https://www.instagram.com/derevovitan). 

Ми пропонуємо якісний папір тішью оптом та вроздріб з доставкою по Україні, щоб паковання вашої продукції справляло незабутнє враження на ваших клієнтів – адже їх любов починається з розпаковки доставленої посилки!