За виявлення бракованої продукції ми гарантуємо повернення коштів та оплату зворотньої доставки протягом 14 днів з моменту одержання покупцем посилки на "Новій пошті". Кошти будуть повернені на ваш рахунок не пізніше, ніж за 7 днів з моменту одержання нами повернення продукції та перевірки посилки. 

Ми переконливо просимо перевіряти цілісність та комплектацію продукції одразу після отримання та не залишати це на останню мить. У разі виявлення браку ми робимо заміну в максимально можливий короткий строк. 

Якщо причини повернення або обміну не стосуються вад продукції, а відносяться до інших її характеристик, таких як колір, розмір й т.п., покупець сплачує зворотню доставку самостійно.

До поверняння/обміну приймається продукція, яка не використовувалася та збережено її товарний вигляд, споживчі властивості, бірки, фабрична упаковка, документи, які підтверджують здійснення покупки в нашому інтернет-магазині. 

Про своє бажання здійснити повернення чи обмін сповістіть нас на e-mail: derevovitan@gmail.com. У листі необхідно вказати:

  • причину повернення або обміну;
  • фото, якщо продукція бракована;
  • дані вашої картки для повернення вартості продукції або замовлення.

У відповідь ми надішлемо дані для оформлення зворотньої доставки. 

Зверніть увагу. Претензії з приводу вад продукції, а також заявки на обмін або повернення приймаются на derevovitan@gmail.com

Претензії на обмін чи повернення печива з передбаченнями за вимогою виробника приймаються протягом 48 годин після отримання покупцем замовлення на "Новій пошті". 

Повернення та обмін штучних квітів та кольорової продукції. 

Зверніть увагу, що відтінок на вашому пристро може відрізнятися від відтінку в реальності. Усі світлини нашої продукції зробені при студійному освітленні. При обробці ми прагнемо максимально точно передати відтінок. Однак різні пристої по-різному передають деталі кольору. 

Якщо відтінок штучних квітів або декору критично важливий, в коментарі при оформленні замовлення запитуйте додаткові фото на телефон, однак враховуйте, что такі фото також можуть відрізнятися в залежності від освітлення.

Оформлення замовлення на штучні квіти та кольоровий декор означає згоду покупця з тим, що він ознайомлений з цими правилами. 

Повернення та обмін флористики за виключенням виявлення браку продукції здійснюється за рахунок покупця. 

Компанія не несе відповідальності за використання продукції не за призначенням.